Ubezpieczenie samochodu? – tylko na najtaniejuagenta.pl

Każdego roku, kiedy zaczyna się szukać tańszego ubezpieczenia, rozpoczyna się też poszukiwanie najbardziej przydatnych narzędzi, które pomogą zakupić najlepszą i najtańszą polisę. Od jakiegoś już czasu prym wiodą porównywarki, które nie dość, że zestawiają ze sobą oferty wielu ubezpieczycieli, to w dodatku służą pomocą wszystkim, którzy potrzebują dodatkowych informacji o ubezpieczeniach samochodowych.

Nowa porównywarka

Nie będzie więc dziwne to, że co jakiś czas pojawiają się nowe porównywarki, a jedną z nich jest serwis najtaniejuagenta.pl. Strona łączy w sobie zarówno kalkulator, który pomaga użytkownikowi przeliczyć ceny składek polis, jak i artykuły, które mają za zadanie poszerzyć wiedzę kierowcy. Sama strona jest bardzo przejrzysta i czytelna.

Liczenie składek

Strona najtaniejuagenta.pl służy głównie temu, aby właściciel samochodu znalazł dla siebie odpowiednie ubezpieczenie. Każdy kto jeszcze nie przeliczał ubezpieczenia w internecie, na pewno będzie zaskoczony, jak łatwo i szybko można to zrobić. Do specjalnego formularza wprowadza się konieczne dane, mając pod ręką jedynie prawo jazdy i dowód rejestracyjny samochodu. Może się wydawać, że pytań w formularzu jest sporo, jednak ich ilość zależy od towarzystw, których ofertę sprawdzamy.

Trzeba jednak przyznać, że choć formularz jest przejrzysty i łatwo się przez niego przechodzi, nie wszystkim może podobać się jego długość. Niestety, jeśli chce się porównać ubezpieczenia, konieczne jest udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania. Rezultat jest jednak bardzo dobry, bo użytkownik ma możliwość wyboru polisy spośród kilkunastu ofert. OC online na najtaniejuagenta.pl to jednak nie tylko kalkulator i porównanie, ale także możliwość lepszego poznania kupowanego produktu. Na stronie serwisu można znaleźć mnóstwo cennych informacji na temat zarówno OC jaki i AC.

Agent ubezpieczeniowy

Najtaniejuagenta.pl to również serwis, który przybliża nieco bardziej sylwetkę agenta ubezpieczeniowego. Znajdziemy w nim mnóstwo informacji na temat specyfiki zawodu, jak wygląda jego praca od kuchni, a także jak agentem zostać. Nawet od strony klienta czasem warto wiedzieć coś więcej na temat osoby, która sprzedaje mu polisę. Jest to także dobry sposób na przekonanie się, że to, co doradza agent ubezpieczeniowy – najtaniejuagenta.pl jest cennym źródłem informacji.

Podsumowanie

Podsumowując – jedynie do czego można się „przyczepić” na tej stronie to grafika, która mogłaby być bardziej urozmaicona. Również samych artykułów mogłoby być więcej. Nie można jednak narzekać na kalkulator, który oferuje bardzo rzetelne przeliczenie składek i daje możliwość wyboru spośród ofert wielu różnych ubezpieczycieli. Ogólnie więc jest to dobre narzędzie oraz całkiem nieźle wyposażona skarbnica wiedzy na temat ubezpieczeń samochodowych.